Kontaktní údaje
Palackého třída 11
612 00 Brno
Česká republika

M:  601 103 103
E:  reality@diverse.cz
W:  www.diverse-reality.cz 
 

Dat. schránka: bz3zfta 

Fakturační údaje a sídlo
Tyršova 258
664 42 Modřice
Česká republika

IČ: 067 73 419
DIČ: CZ06773419
Společnost DIVERSE Reality, s.r.o. je zapsána v OR oddíl C, vl. 104226

Bankovní spojení
Komerční banka, a.s.
115-6794650247/0100

O projektu


Developerský projekt "BYTY ŽILKOVA" v Brně Řečkovicích představuje moderní a nadstandardní bydlení v harmonickém spojení s přírodou, stávající se z 8 bytů s terasami, balkony či zahradami. Projekt nabízí obyvatelům možnost vychutnávat si klid a soukromí ve středu klidného vnitrobloku rodinných domů.

Architektonický návrh bytů byl vyvinut s důrazem na zachování soukromí a poskytnutí impozantního výhledu na okolní přírodu. Velkoformátová okna propouštějí do interiérů dostatek světla, zatímco terasy, balkony a zahrady umožňují obyvatelům spojení s venkovním prostředím.

Vnitřní vybavení reflektuje vysoký standard s použitím italských obkladů a keramiky od renomované značky Villeroy & Boch. Podlahy z minerálního vinylu kombinují eleganci s odolností, což poskytuje moderní a praktický životní prostor. V rámci udržitelnosti projektu je implementována rekuperace, která zajišťuje optimální kvalitu vzduchu a energetickou efektivitu.

Zelená střecha přispívá k ekologickému přístupu a zároveň vytváří esteticky atraktivní prostor. Každý byt je vybaven garážovým stáním a sklepem, což poskytuje pohodlné a bezpečné parkování a dostatek úložného prostoru.

Očekávané dokončení projektu "BYTY ŽiLKOVA" je plánováno na konec roku 2025, což znamená, že obyvatelé mohou očekávat moderní, luxusní a ekologicky orientované bydlení v krásné lokalitě Brna Řečkovic.

Lokalita


Brno Řečkovice představuje ideální kombinaci klidného venkovského prostředí s výhodami moderního městského života. S vynikajícím spojením městskou hromadnou dopravou a snadným přístupem k centru města, nabízí tato lokalita pohodlné bydlení pro obyvatele. Zároveň disponuje bohatým občanským vybavením, včetně škol, školek a obchodů, včetně nákupního centra Globus v Ivanovicích s Decathlonem a dalšími obchody. Blízkost k přírodě a Přírodnímu parku Baba poskytuje příležitost k rekreačním aktivitám a procházkám, čímž tato lokalita spojuje komfortní bydlení s příjemným životním prostředím.