Kontaktní údaje
Palackého třída 11
612 00 Brno
Česká republika

M:  601 103 103
E:  reality@diverse.cz
W:  www.diverse-reality.cz 
 

Dat. schránka: bz3zfta 

Exkluzivní nabídka


Prodej exkluzivní stavební parcely o rozloze 1 125 m² s nadčasovým projektem s platným stavebním povolením. Svoji polohou nabídne ničím nerušený výhled na jihozápadní část města Brna, který nebude ani v budoucnu narušen díky stavební uzávěře, končící na hranici pozemku. Projekt je navržen velkoryse a v souladu s moderní architekturou, kdy zastavěná plocha objektu činí 506 m². Je zde počítáno s rozlehlým zázemím , které je možno nahradit sklady nebo prostory pro podnikání. Velkou výhodou je možnost okamžitého zahájení výstavby, také díky dokončeným přípojkám IS (voda, kanalizace, elektřina). Cena včetně kompletního stavebního projektu v hodnotě 1,5 mil. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

CENA 17 380 000 Kč

O projektu


V  nově vznikajícím developerském projektu v Moravanech u Brna připravujeme 19 novostaveb na prodej. Vily se vyznačují zajímavým standardem a velkorysými dispozicemi. Střecha je vegetační, což zajistí přírodní a estetickou izolaci. Prostorné zahrady nabízejí dostatek místa pro bazén, dětské prolézačky či relaxační zónu. Velkoformátová hliníková okna jsou zasklena izolačními trojskly s výbornou tepelnou a hlukovou izolací, topení a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Svoji polohou nabídnou domy ničím nerušený výhled na jihozápadní část města Brna, který nebude ani v budoucnu narušen díky stavební uzávěře, končící na hranici pozemku. Předpokládané dokončení je naplánováno na konec roku 2019.

 


Lokalita


V lokalitě Moravany se snoubí bydlení v poklidné atmosféře s výbornou dostupností velkoměsta. Jsou obcí přilehlou  k jihozápadní části Brna, ve které se nachází pošta, škola, školka, restaurace i cukrárna. Do obchodního centra FUTURUM je to autem pouhých 5 minut a do centra Brna se dostanete za 10 minut. Zastávka MHD je od projektu vzdálená 650 metrů a na hlavní nádraží, důležitý přestupový uzel, přijedete MHD za 27 minut. Pokud potřebujete vyjet mimo Brno je Vám k dispozici nedaleký nájezd na dálnici D1 či D2.